#

0212 535 85 56

TÜRKÇE

NPU Profil büküm İNEGAL-EŞİT TE İMALATI Boru Büküm Boru İmalatı
HİZMETLERİMİZ
Boru İmalatı


Boru İmalatı

Yıldırım büküm ve kazan sanayi ticaret ltd. şti. olarak uzman kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımızla her çeşit ve her adette Boru İmalatı üretim hizmet vermekteyiz.Boru İmalatı aşaması her zaman dikkat ve beceri gerekmektedir, üretim esnasında yapılacak en ufak bir ölçüm hatası hem mal hemde zaman kaybınıza neden olacaktır.

Boru İmalatı konusundaki yüksek kapasite ve kalitemiz Siyah Metal, Paslanmaz Metal, Bakır ve AlüminyumlardanBoru İmalatı imalatı yapmaktayız.

Firmamız Üretimlerini ileri teknolojiye sahip ekipman, eğitilmiş personel sektöründenki 20 yıllık tecrübesiyle harmanlayarak siz değerli müşterilerinize hizmet vermektedir.

YILDIRIM BÜKÜM %100 Müşteri memnuniyetini odaklı çalışıp, iç ve dış piyasadaki rakiplerimizle rekabet edebilmek, en iyi hizmeti, en ekonomik şekilde sağlamayı temel hedefi olarak belirlemiştir.

Ürünlerimizin kalitesi ve iş takibimizle sektöründe lider konumda olan firmamız, siz değerli müşterilerinin; Boru imalatı, boru basımı, paslanmaz boru imalatı, paslanmaz dirsek, özel boru imalatı, delikli boru imalatı, özel imalat boru için çözüm ortağı olmaktan gurur duymaktadır.