#

0212 535 85 56

TÜRKÇE

NPU Profil büküm İNEGAL-EŞİT TE İMALATI Boru Büküm Boru İmalatı
HİZMETLERİMİZ
Flanş ve Lama Büküm


Flanş

Yıldırım büküm ve kazan sanayi ticaret ltd. şti. olarak uzman kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımızla her çeşit ve her adette Flanş üretim hizmet vermekteyiz.Flanş üretim aşamasında her zaman dikkat ve beceri gerekmektedir, üretim esnasında yapılacak en ufak bir ölçüm hatası hem mal hemde zaman kaybınıza neden olacaktır.Flanş İmalatı konusundaki yüksek kapasite ve kalitemiz Siyah Metalden ve Paslanmaz Metalden Flanş imalatı yapmaktayız.

Firmamız Üretimlerini ileri teknolojiye sahip ekipman, eğitilmiş personel sektöründenki 20 yıllık tecrübesiyle harmanlayarak siz değerli müşterilerinize hizmet vermektedir.

YILDIRIM BÜKÜM %100 Müşteri memnuniyetini odaklı çalışıp, iç ve dış piyasadaki rakiplerimizle rekabet edebilmek, en iyi hizmeti, en ekonomik şekilde sağlamayı temel hedefi olarak belirlemiştir.

Ürünlerimizin kalitesi ve iş takibimizle sektöründe lider konumda olan firmamız, siz değerli müşterilerinin;Flanş,Flanş Üretimi,Düz flanş,Kör flanş,Kaynak boyunlu flanş,Düz geçme flanş,Flanş ölçüleri,Flanş fiyatları,Paslanmaz flanşlar,Flanş üretimi için çözüm ortağı olmaktan gurur duymaktadır.