#

0212 535 85 56

TÜRKÇE

NPU Profil büküm İNEGAL-EŞİT TE İMALATI Boru Büküm Boru İmalatı
HİZMETLERİMİZ
Profil Büküm


Profil Büküm

Firmamız konusunda uzman kadrosu ve kaliteli ekipmanlarla Profil Büküm işlerinizde çözüm ortağınız olarak hizmet vermektedir.Yıldırım büküm olarak Profil Büküm ve Profil Bükme ekonomik fiyat, hızlı teslimat ve her zaman güleryüzlü hizmet anlayışı ile hareket edip, siz değerli müşterilerinin Profil Büküm işlerinizi tam zamanında teslim etmektedir.
Profil Büküm konusundaki kalitemiz Siyah Metal, Paslanmaz Metal, Bakır ve Alüminyum gibi profilleri, Profil Büküm tezgahlarıyla, bükümünü sağlamaktayız.
Firmamız Üretimlerini ileri teknolojiye sahip ekipman, eğitilmiş personel sektöründenki 20 yıllık tecrübesiyle harmanlayarak siz değerli müşterilerinize hizmet vermektedir.
YILDIRIM BÜKÜM %100 Müşteri memnuniyetini odaklı çalışıp, iç ve dış piyasadaki rakiplerimizle rekabet edebilmek, en iyi hizmeti, en ekonomik şekilde sağlamayı temel hedefi olarak belirlemiştir.

Ürünlerimizin kalitesi ve iş takibimizle sektöründe lider konumda olan firmamız, siz değerli müşterilerinin; Profil bükümü, Profil bükme, Profil büken yerler, Profil bükme işleri, Profil kıvırma, Profil kıvırma işleri, Profil bükümcüleri, büküm, bükümcü, büküm işleri için çözüm ortağı olmaktan gurur duymaktadır.